هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

مجسمه

مجسمه سازی

ژپتو بعنوان بزرگترین مجسمه ساز ایران، با بکارگیری آخرین تکنولوژی طراحی سه بعدی و پرینت سه بعدی، اقدام به دریافت سفارش مجسمه و ساخت مجسمه از چهره افراد می نماید.

برای مشاهده جزییات بیشتر لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

مجسمه

سردیس

مجسمه و سردیس

ژپتو بعنوان بزرگترین مجسمه ساز ایران، با بکارگیری آخرین تکنولوژی طراحی سه بعدی و پرینت سه بعدی، اقدام به دریافت سفارش سردیس و ساخت سردیس از چهره بزرگان می نماید.

برای مشاهده جزییات بیشتر لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

سردیس

تندیس همایش و کنفرانس

تندیس و لوح تقدیر

تندیس و لوح تقدیر ژپتو ، تندیس سه بعدی افراد می باشد که از تکنولوژی سه بعدی بهره برده و برای تقدیر از مدیران، پزشکان، کارآفرینان و افراد توانمند جامعه پیشنهاد می گردد.

برای مشاهده جزییات بیشتر لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

تندیس

هدایای تبلیغاتی خاص و جدید

هدایای-تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی کالاهایی هستند که عمدتاً به منظور استفاده در بخش بازاریابی و به منظور استفاده در برنامه ی ارتباط گرفتن با مشتریان و همچنین هدیه دادن به عزیزان در انواع مناسبت‌ها استفاده می‌گردند. بهترین نوع هدایای تبلیغاتی که می‌توان در مناسبت‌ها و ایام مختلف به همسر و یا عزیزان تقدیم کرد، هدایایی میباشند که بیشتر و بهتر دیده شوند. مثلا می‌توان گفت، هدیه ای که روی میز کار و همیشه در جلو چشمان قرار دارد بهترین هدیه است و همیشه در ذهن خواهد ماند.حال این هدیه تبلیغاتی می تواند تقویم یا خودکار و یا هرچیز دیگری باشد.مهم اینست که تصویر ذهنی خوبی از شرکت در ذهن مشتری بر جای بگذارد.

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

تیم مدل سازی سه بعدی ژپتو، بزرگترین تیم طراحی سه بعدی Zbrush در صنعت پرینت سه بعدی در سطح خاورمیانه می باشد که با شرکتهای بزرگ دنیا در این حوزه همکاری می نماید.

برای مشاهده جزییات بیشتر لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

طراحی سه بعدی

پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی

تیم پرینت سه بعدی ژپتو، خدمات پرینتر سه بعدی رنگی و پرینتر سه بعدی FDM از چهره افراد بصورت تمام قد و نیم تنه را با بالاترین کیفیت و دقت ارائه می دهد.

برای مشاهده جزییات بیشتر لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

پرینت سه بعدی

هدیه و کادو

اسکن سه بعدی

ژپتو با تجربه کار با انواع اسکنرهای سه بعدی و فوتوگرامتری در زمینه اسکن سه بعدی چهره، خدمات با کیفیت و مطمئن را به مدل کردن چهره افراد به شما ارائه می دهد.

برای مشاهده جزییات بیشتر لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

هدیه و کادو
هدایای تبلیغاتی

اهمیت هدایای تبلیغاتی:

اهمیت هدایای تبلیغاتی:

هدایای تبلیغاتی روشی نوین تبلیغاتی برای تشکر و قدردانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شرکت شما می باشد که نام، نشان و آرم تجاری شرکت و محصولات و خدمات شما را به گونه ای موثر در ذهن مشتریان حک کرده و از مهم ترین عوامل جلب توجه می باشد. که این هدایای تبلیغاتی می تواند از هدایایی ارزان مانند کارت تبریک گرفته تا گران ترین و بهترین هدایا مثل خودکارهای نفیس و یا ساعت برند باشد.و یا حتی خدمات و دوره های تخفیفی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت.

هدایای تبلیغاتی کمتر از 20000 تومان:

لیوان
خودکار
ساک دستی
ساعت رومیزی
هدایای تبلیغاتی

اهمیت هدایای تبلیغاتی:

هدایای تبلیغاتی بالاتر از 20000 تومان:

فلش مموری
کیف پول
آفتاب گیر اتومبیل
پاور بانک
هارد اکسترنالمجسمه

اگر صاحب شرکتی هستید که در زمینه ارائه محصولات فعالیت دارد و تمایل دارید که برند خود را توسعه داده و برتعداد مشتریان وفادار خود بیفزایید، بهترین و به روزترین راه برای این کار ارسال هدیه تبلیغاتی برای مشتریان قدیمی تر و همچنین هدایای تبلیغاتی خاص برای دیگر شرکتها و یا افراد خاصی مانند مدیران و روسا می باشد. همچنین می توانید در مناسبتهای مختلف که افراد و به خصوص جوانان اقدام به هدیه دادن برای یکدیگر می کنند، محصولات خود را در قالب هدایای تبلیغاتی و یا گیفت مناسبتی ارائه دهید. مثلا برای انواع همایش‌ ها و انواع مناسبت‌ها در طول سال درصورت داشتن بودجه کافی و لازم می توانید برای مشتریان خود هدیه تبلیغاتی ارسال نمایید. .

چرا باید هدایای تبلیغاتی ارسال کنیم؟بازاریابی وفاداری

بازاریابی وفاداری

هدایای تبلیغاتی تنها وظیفه یادآوری نام و مبلغ محصول مورد نظر را ندارد ، بلکه وظیفه بازاریابی وفاداری را نیز به عهده دارد. بازاریابی وفاداری در واقع به نوعی از بازاریابی اتلاق می شود که تمرکز آن نه بر روی مشتریان جدید است و نه بر روی مشتریان قدیمی.

بهبودسازمانی

ارتقای کسب و کار

هدایای تبلیغاتی ، ابزارهایی قدرتمند در جهت تبدیل یک مبارزه ی تبلیغاتی معمولی به یک بمب تبلیغاتی در بازار می باشد.

ارتباط قوی با مشتریان

ارتباط قوی با مشتریان

هدایای تبلیغاتی می توانند در نقش یخ شکن وارد عمل شوند و ضمن ترغیب مشتریان فعلی، دشواری ایجاد رابطه با مشتریان جدید و بالقوه را کاهش دهند.
رشد کسب و کار

رشد کسب و کار

هدایای تبلیغاتی می توانند نقش موثری در روابط عمومی بازی کنند اگر چه انجام یک فعالیت خیرخواهانه و مثبت احساس خوبی را در فرد یا سازمان ایجاد می کند، اما اطلاع رسانی در این باره و باخبر ساختن تمامی ذی نفعان از این عمل جذابیت فعالیت های روابط عمومی را برای کسب و کارها چندین برابر می سازد.


هدیه_تولد

مزایای هدایای تبلیغاتی:

مزایای هدایای تبلیغاتی:

قابل لمس بودن : زمانی که زمان بازاریابی برای محصولات یا خدماتتان می رسد نکته ی مهم دیگری که لازم است به یاد داشته باشید نمایش و ارائه مکرر آنها به مشتریان است .


برنامه بازاریابی قدرتمند : توانایی در استفاده از ابزار متنوع برای آوازه دادن به کسب و کار که یکی از روش های آن استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد، نیز بسیار مهم است.


کاربری بیشتر با صرف هزینه کمتر : هدیه های تبلیغاتی ارزان قیمت و با دوام بیشتر که امکان درج تبلیغ بزرگتری روی آنها وجود دارد، برای سرمایه گذاری بسیار مناسب و ارزشمند هستند .


کارت بیزینس ثانویه : با وجود اینکه کارت های بیزینس اغلب به عنوان یکی از اجزای اصلی و مهم در تجارت و هر کسب و کاری می باشند اما کالاهای تبلیغاتی نیز راهی بسیار جالب و مبتکرانه برای جلوه دادن اطلاعات تماس در معرض دید به شمار می روند.


نکات مهم هنگام ارسال هدایای تبلیغاتی:

اما هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی برای مشتریان باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت تا تاثیر هدیه ای که ارسال می شود دوچندان شده و بتوان مشتری را راضی تر از قبل نگه داشت. این فاکتورها شامل موارد زیر است :

جایگاه اجتماعی
سطح دانش و آگاهی
ویژگی های شخصیتی و روانشناختی
موقعیت سازمانی
هدایای تبلیغاتی

به عنوان مثال هدیه ای که برای مدیر یک شرکت ارسال میشود بسیار متفاوت تر از هدیه ایست که برای یک دانشجو در نظر گرفته میشود و همچنین هدیه دانشجو با هدیه یک کارمند متفاوت است . هم چنین هدایایی که برای زوج های جوان ارسال میشود با بقیه موارد ذکر شده متفاوت تر است.

هم چنین انتخاب هدایای تبلیغاتی فاخر نیازمند ابزارهای مناسب می باشد و این ابزارها عموما پرهزینه و چالش برانگیز هستند. به همین علت شرکتها توجه کمی به آنها می کنند و در ارسال هدیه تبلیغاتی مناسب موفق نمی شوند یا از آن سر باز می زنند .

انتخاب صحیح و درست هدیه تبلیغاتی بهتر است خود را در جایگاه فردی که قرار است هدیه را دریافت می کند بگذارید و هدیه ای که در خور عزیزان دریافت کننده و ضمنا دارای کاربردی مناسب باشد؛ در نظر بگیرید. به هدیه دادن به صورت یک فرآیند مختصر اما همیشگی برای ایجاد ارتباط نگاه کنید.

. به نوع هدیه ، ارزش آن ، خود هدیه گیرنده و به اخلاقیات توجه کنید. هم چنین به نحوه ارسال و ارائه هدایای تبلیغاتی توجه داشته باشید. اگر هدیه را افرادی از شرکت به مشتری بدهند که با او در ارتباط مستقیم بوده اند ؛ تاثیر بهتری خواهد داشت . هم چنین برای مشتری جالب است که ببیند از بخش خدمات مشتری یک شرکت هدیه دریافت می کند

هم چنین بسیار حائز اهمیت است که تند تند و در فواصل کوتاه برای مشتریان هدیه ارسال نکنید زیرا این مسئله شبیه رشوه دادن شده و روی خوشی ندارد و حتی ممکن است جنبه منفی بگذارد و حتی مشتریان خود را از دست بدهید .

مشتریان ما

 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
همکاری با برترین ها اتفاقی نیست